Usługi:

Profesjonalna mechanika pojazdowa

Serwis samochodowy specjalizuje się w obsłudze samochodów dostawczych i ciężarowych w zakresie:

Wykonuje badania diagnostyczne nowoczesnym sprzętem komputerowym m.in.układów wtryskowych ,układów zapłonowych,systemów ABS. Zajmuje się również naprawą lub wymianą rozruszników oraz alternatorów

UDT-odbiory

Wykonujemy przeglądy okresowe i konserwacyjne. Przygotowujemy n.w. urządzenia do rejestracji przez Urząd Dozoru Technicznego:

Zakuwanie węży hydraulicznych

Wykonujemy hydrauliczne przewody wysokociśnieniowe z końcówkami prostymi i kątowymi o bardzo szerokim asortymencie w systemie metrycznym i calowym z węży krajowych i importowanych. Oferujemy uszczelnienia techniczne z gumy i tworzyw sztucznych dla przemysłu maszynowego, hydrauliki siłowej, środków transportu, rolnictwa, motoryzacji i innych dziedzin.

Tu podaj tekst alternatywny

HDS

Firma zajmuje się konserwacją, serwisem i remontami wszelkiego typu hydraulicznych urządzeń dźwigowych i hakowych na samochodach dostawczych i ciężarowych.

Moja firma posiada uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT), niezbędne do obsługi serwisowej i konserwatorskiej urządzeń typu HDS.

Zapewniamy m.in. opiekę techniczną nad maszynami, prowadzoną przez uprawnionych konserwatorów z uprawnieniami UDT. Zajmujemy się również przygotowaniem oraz prowadzeniem dokumentacji urządzeń.

Pomiary

Diagnozujemy sprawności pomp, silników oraz rozdzielaczy.

Zakuwarka

Posiadamy profesjonalną zakuwarkę nimieckiej firmy UniFlex.

Pługi oraz piaskarki

Przeprowadzamy serwis i naprawę układów sterowania elektryki, hydrauliki.